Kıbrıs Covid 19'u Yendi

Cennet Adamız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Üstün bir Özveri ile sokağa çıkma yasağını uygulayıp, sınır kapılarını kapatarak 48 günde Covid 19 Vaka Sayısını sıfıra indirdi. Kktc hükumeti ve halkın da işbirliği ile evlerinden neredeyse hiç çıkmayan Kıbrıs Halkı adaya girişleri derhal kapatarak ve ayrıca yurt dışındaki mahsur kalan vatandaşlarını  adaya getirip karantina süreci uygulayarak Virüs yayılımını çok büyük oranda yendi. toplamda 110 vaka ile karşılaşılan KKTC'de bu vakaların %90 ı yurt dışından gelen turist ve vatandaşlarımızda tespit edilmiştir. Toplam da 4 hastanın kaybedildiği ve bunlardan sadece 1 tanesi KKTC vatandaşı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. 

4 Mayıs 2020 itibarı ile Lokal hayata ve iş hayatına dönen Kıbrıs'lılar Maske takma zorunluluğu, Belirli sayıda kişilerin iş yerlerine alınması, Gece ve Pazar günleri sokağa çıkma yasakları ile korunmaya devam ediyor. 

Tüm dünyada yavaşca gevşetilmeye başlayan önlemlerle birlikte Kıbrıs da dünya ile uyumlu olarak kapılarını yaz da açma yoluna gidecek. 

Şirketimiz ve müşterilerimiz bu Salgının bir an önce son bulmasını diler ve Siz güzel müşterilerimizi Tüm hijyenik önlemleri alınmış Kiralık Villa ve Kiralık Daire lerimizde, Kıbrıs'ın muhteşem Doğasında Tatile  bekliyor olacağız. 

Kıbrıs'ın Güzelliklerinden Derlediğimiz Filmimizi izleyerek bizimle sağlıcakla kalın.